Údržba bazénů

Nevíte si rady s údržbou stávajícího bazénu?
Provedeme vyhodnocení kvality vody a následně navrhneme nejvýhodnější a ekonomické řešení pro údržbu.
Pro snížení množství chloru ve vodě Vám doporučíme odpovídající a léty vyzkoušená zařízení AMUR.
UV lampa pro veřejné bazény Vám navrhneme optimíální automatické dávkování bazénové chemie s ohledem na ekonomický provoz bazénu.Bezchlorová úprava vody AMUR

-velmi jednoduchá údržba
-vytváření zdravějšího prostředí v bazénu
-minimální použití chemikálií a tím snížení provozních nákladů
-ničení hnědých a zelených řas, stejně jako bakterií v době Vaší nepřítomnosti
-zajištění čisté vody
-stabilizaci PH
-změkčení vody
-docílení blankytně modré a hladivé vody


Vhodný pro bazény do objemu 200 m3
Amur je ekologicky nezávadný čistící systém určený k čištění vody v bazénech metodou založenou na vodní asanaci. Je to vysoce účinnná cesta k likvidaci choroboplodných bakterií a řas. Obvykle používaný chor nebývá při jejich ničení zdaleka tak úspěšný a navíc může škodit lidskému zdraví. PRINCIP SYSTÉMU AMUR
Amur pracuje na systému elektrolýzy, při níž elektrický proud prochází mezi dvěma elektrodami, instalovanými pomocí držáků do filtračního systému. Tímto procesem se z elektrod uvolňuje do vody
stříbro, zinek, měď, čímž se voda dokonale ošetří. Stříbro se používá ke sterilizaci pracovních potřeb například ve zdravotnictví. Ve spojení se zinkem ničí stříbro bakterie a spolu s mědí zabraňuje rozmnožování vodních řas.
Zinek změkčuje vodu Měď využívá se k ničení řas a většiny bakterií především mezinárodní průmysl. Řasy jako jednobuněčné organismy se zahubí jakmile je obklopí roztok síranu měďnatého.
To znamená, že měd hubí všechny řasy ve vodě.
VÝHODY
Amur pracuje pouze, když je v provozu filtrační zařízení. Protože uvolňující stříbro, zinek a měď mají ve vodě limitovanou životnost, musí k tomu aby byly účinné, cirkulovat. Tak se dosáhne maximálního ozdravění vody v bazénu.
UV lampy

UV lampy vytvářejí sterilní prostředí v bazénové vodě, a to tak , že vydávají záření, které má bakteriální účinky. Uvnitř UV lampy protéká kolem křemenného skla voda, která je ozařována. V důsledku délky jednotky je voda vystavena větší dávce záření po zvláště dlouhou dobu, nerezový vnitřek odráží UV-C záření a tím se zvyšuje účinnost přístroje o 35%.

-VÝRAZNÉ SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ CHLORU AŽ O 80%
-ŽÁDNÉ PODRÁŽDĚNÍ OČÍ A POKOŽKY V DŮSLEDKU CHLORU
-ŽÁDNÝ ZÁPACH UVOLŇOVANÝ CHLOREM
-ČISTÁ A PRŮZRAČNÁ VODA
-MINIMALIZUJE SE TVORBA PLÍSNÍ, BAKTÉRIÍ A ŘAS

PRINCIPUV-C zářič vydává ultrafialové záření o vlnové délce 253,7 nm, které má baktericidní (zabíjí bakterie) účinek. Voda je pumpována skrz jednotu UV-C zářiče, kde je vystavena ultrafialovému záření, které vydává speciální lampa. Toto zařízení učinně zabíjí bakterie, viry a ostatní jednoduché mikroorganismy, které jsou hlavním zdrojem znečištění vody, a zabraňuje jejich množení.
V důsledku nerezového tubusu UV-C zářiče je záření odráženo od stěn a tím se zvyšuje jeho účinnost až o 35%. Díky délce tubusu je voda vystavena větší dávce záření po zvlášť dlouhou dobu, čímž se desinfekční účinek opět zvyšuje. Vnitřek nerezového tubusu je elektroliticky ošetřen a to zabraňuje nečistotě ulpívat na povrchu a udržuje maximální odrazovost. Při použití nerezového UV-C zářiče je voda účinně a bezpečně desinfikována a získává vynikající kvalitu.

Copyright © 2008 - všechna práva vyhrazena - www.bazenyservis.cz - WebDesign: